Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Havonta 1doboz cigit szivok...

Havonta 1doboz cigit szivok max el. Nem vagyok rászokva, ezt is csak buliba,10-10 szálat 2 hetente? Ez soknak számít? Nagyon egészségtelen?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

De, rá vagy szokva.


Igen, sok.


Igen, nagyon.

2017. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
37%
A dohányzás alapvetően elég káros, amúgy meg ha egy bizonyos rendszerességgel csinálod akkor véleményem szerint már rá vagy szokva. Egyébként nem mondanám nagyon soknak, sok az ha már naponta elszívsz egy dobozzal.
2017. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
van olyan aki naponta szív el ennyit, ahhoz képest nem sok. de a cigi már alapjába véve nagyon egészségtelen, úgyhogy én azt javaslom hogy próbáld meg ezt is csökkenteni, végén pedig leszokni... szerintem próbálj meg cigi helyett rágózni, hátha sikerül leszokni teljesen! :)
2017. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Függőség, hiszen ha nem lenne az, akkor nem szívnál cigit.

Vagy ha nem vagy rászokva, akkor mostantól hagyd el, és bizonyítsd be magadnak.


Nem számít soknak. Egészségtelen, de mi nem?

Vannak, akik egészséges életmóddal 20 évesen meghalnak rákban úgy, hogy egy szálat sem szívtak soha, vannak olyanok is, akik végig dohányozták az életüket, nem ezekkel a mai gyenge cigikkel, és 90 évesen is pöfékel, mégsincs semmi baja sem.

Olyan, mint egy szerencsekerék.

Van rajta 20 fekete, és 80 fehér.

Mindig megpörgeted, és amíg fehér addig jó :D

2017. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megértelek,buli,kis itóka,egy-egy cigi.Gőzt kiengedjük.Itt is a mennyiségen van a hangsúly.Láttam

már olyan gyerekeket akiknél a leggyorsabban minnél többet inni vetélkedő dívik,10 perc alatt szarrá

válnak,de a jólszituált lányok is.

Visszafogottan lehet hódolni az élvezeteknek is.

2017. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kevésbé káros mintha naponta füstölnél sokat.
2017. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a haverok miatt szívod a cigit, már az is függőség. Csak nem szimplán a cigire szoktál rá, hanem a cigi + a haverok nyomása érvényesül.
2017. febr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!