Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A fű segítene? Megváltoztatná...

A fű segítene? Megváltoztatná az életem?

Figyelt kérdés
Nekem csak problémáim vannak. Utálom magam, mindent túlaggódok, gyűlölöm magam, sokszor szorongok, nem tudom elviselni magam és leginkább: felejteni szeretnék. A fentiek miatt nem sikerült semmi az életemben (és esélyes, hogy a fentiek miatt nem is fog). Jó lenne "túlélni" a hétköznapokat... Vajon a fű segítene abban, hogy legalább egy kicsit elviselhetőbbek legyenek a mindennapjaim? Hogy boldogabb legyek?

2017. febr. 26. 11:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt, felhőtlen boldogság nincs. Másrészt ezek csak te magad segíthetsz, ne kívülről várd. Ugyanis csak te tudhatod, hogy neked személy szerint mi a boldogság, ami általánosságban a belső harmóniát jelenti.
2017. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Akkor el vagyok veszve.
2017. febr. 26. 11:51
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én még sose füveztem, de úgy tudom hogy az az akkori érzelmeidet erősíti fel, szóval lehet hogy még rosszabb lenne.
2017. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
4%

Kérdező!

Ne a fűben leld a megoldást!

Az a legrosszabb segítség!

Keresd Istent, a te Mindenható Atyádat, tőle kérd a segítséget, ha hiszel Ő benne és megleled nála a Boldogságot és a megoldást!

Ő az egyetlen IGAZ tanácsadó!

2017. febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Isten????XD az a tetű,aki miatt itt járok? Kösz, nrm. Isten utál engem és én is őt, nincs dolgunk egymással.
2017. febr. 26. 13:28
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem hiszel benne, így azt gondolod, utál! :D

Isten nem a bűnös embert utálja, hanem a BŰNT!

A kábítószer maga a bűn!

2017. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor miért boldogok a dealer-ek?
2017. febr. 26. 16:15
 8/22 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok vallásos annyira, de nem fognám az Istenre azt hogy nekem szar. Lehet hogy Isten hozott világra, de az nem az ő baja, hogy nem úgy alakult ahogy te eltervezted. Van szabad akaratod, szóval olyan irányba tereled az életed amilyen irányba csak akarod.
2017. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Aha persze, ilyet is csak az ír, akinek nincsenek valódi problémái.
2017. febr. 26. 17:35
 10/22 anonim ***** válasza:
Nézd, ha tényleg szorongsz, túlaggódsz mindent, felzabál a stressz, akkor egy próbát tehetsz vele. Önmagában biztosan nem fogja megoldani a problémáidat, de segíthet, ha néha kiszakadsz a napi rutinból és más szemmel tudsz a dolgokra tekinteni.
2017. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!