Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez jó elektromos cigi lenne...

Ez jó elektromos cigi lenne kezdésnek?

Figyelt kérdés

[link]

MYSTIC JUICE Liquiddel



2017. febr. 26. 18:19
 1/3 anonim válasza:
Elmegy. Én először az alap eGo vagy mi a fenével kezdtem ami cigi formájú, utána Eleaf Ijust2-t vettem. Ezek nemigazán váltották be a reményeket. A harmadik szerzemény amibe beleszerettem az egy smoke alien kit. Ez már rendesen gőzöl, jó íze van, az első patronnál most tartok 875 szívásnál, most kezd egy kissé égett íze lenni, de elvileg, ha forralja az ember a betétet vízben 10 percig ami benne van azzal menthető, de az utánpótlás se vészes olyan 650-1000 Ft árban van hozzá egy patron. 5ös csomagban lehet rendelni ebayről szemben a magyar webshopokkal ahol 2000 körül mérik darabját. :D Visszakanyarodva, kezdésnek szerintem tökéletes, de azt ne várd tőle, hogy felhőket fogsz fújni. A liquid meg egy más tészta, abból olyat veszel ami szimpatikus. Próba cseresznye dolog ez a része. A mentolt ajánlom, nekem az bejött az ilyen kisteljesítményűvel, de ezt az ízlésed szabja meg, ha van még bármi kérdés, csak nyugodtan. :)
2017. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben köszi a segítséget :)

Elsőnek ennél többet nem szeretnék rá kiadni.

2017. febr. 28. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 te RBA-ból rendelgetsz újakat? Ennek pont az a célja, hogy 20 forintból felújíthasd 5 perc alatt, drót és vatta csere.
2017. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!