Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy lehet a dohányzásról...

Hogy lehet a dohányzásról minél fiatalabb korban leszokni?

Figyelt kérdés
Gyakorlaton azt érzem hogy egyre több és több kell, suliban meg otthon viszont nincs rá szükségem, jelenleg magamban is bizonytalan vagyok. Bevált módszereket vàrok, mert sajnos a papám dohányzás és alkohol miatt halt meg tüdőrákban, a keresztapukám viszont lerakta. (Apu öccse keresztapum, ők ketten a tüdőrákos papám fiai.)

#cigaretta #család #barát #iskola #környezet #egészségkárosító életmódról való leszokás
2017. márc. 5. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem módszer van hanem elhatározás. Ha le akarsz szokni akkor a döntés megszületett es bármelyik módszer beválik. A legjobb az, hogy nem akarsz tovább cigizni igy nem cigizel többet. Kész, pont. Nem veszel többet, ha kínálnak nem szivsz többet. Ennyi.

Ha nem akarsz leszokni igazán akkor pedig minden csoda módszer mellett hitegetni fogod magad hogy +1 szal belefér, sör mellé muszáj, stb, stb...

2017. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hány èves vagy?

Nem módszer kell neked, magadban kell eldöntened, hogy le akarsz szokni.

Èn is voltam egy ideig úgy, hogy "Nem veszek, nem gyújtok rá, stb." Ment is egy darabig, aztán elmentem bulizni, mèg azt az èjszakát kibírtam nèlküle, de a következő bulit már nem, ès megemelkedett az addigi szálak száma.

2017. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Allen Carr könyve nekem is, meg sokaknak segített végleg abbahagyni a dohányzást.

Igazából amíg nem olvastam el, soha sem hittem ilyen módszerekben hogy "egy könyv alapján" lehetséges lenne...

2017. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minél fiatalabb korba még nem lehet rászokni. Egy, az hogy minek gyújtasz rá, nem látszik attól valaki felnőttebbnek ha bagózik. Te még ha fiatal vagy egyszerűen abba hagyod és kész. Egy kis akarat erő kell hozzá, meg legjobb ilyenkor még azt a társaságot is kerülni , amelyik biztat , meg cikiz ha nem nyújtassz rá.
2017. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A dohányzásra kb egy hét alatt rá lehet szokni, szóval ez nem igaz hogy a fiataloknál nem okoz függőséget. Ne mondjatok hülyeségeket.
2017. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sportolsz és elhatározod hogy megleszel nélküle.
2017. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, 20 éves lány vagyok. #2, veled tudok igazán azonosulni, hol kell és nem érdekel senki és semmi, hol nem. Sajnos az a legnagyobb hibám, hogy öntörvényű vagyok, fejjel megyek neki a falnak, előbb cselekszek és csak utánna gondolom átt a dgok Helyes sorrendjét, illetve próbálom.
2017. márc. 6. 14:56
 8/9 A kérdező kommentje:
*helyes*
2017. márc. 6. 14:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha öntörvényű vagy az jó, mondd meg magadnak hogy abbahagyod mert felesleges és káros, és ez a te döntésed. A többiek meg hadd károgjanak. :) Sok sikert hozzá!
2017. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!