Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az hogy eleaf ijust...

Miért van az hogy eleaf ijust s e-ciginél porlasztót cseréltem (ahogy kell, csöpögtettem bele, vártam vele közel 50percet) és égett az íze? Kicseréltem egy másik porlasztóra, csöpögtettem 3! órát állt és égett ugyanúgy. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
e-cigi,cigi,eleaf
2017. márc. 25. 21:01
 1/3 A kérdező kommentje:
porlasztókból kifogytam,szóval kéne valami jó tanács hogy ilyenkor milyen lehetőségeim vannak,mert nem örülnék ha két zsír új porlasztó leégett volna,főleg hogy mindent úgy csináltam ahogy eredetileg kell
2017. márc. 25. 21:02
 2/3 Lipton. ***** válasza:

Rögtön az első szívásnál égett volt?

Milyen VG-PG összetételű a liquid?

Az ilyen porlasztók nem nagyon szeretik a sűrű levest, nem tudják rendesen felszívni, száraz marad a vatta.

Lehet hozzá kapni RBA fejet, magadnak újítod fel, sokkal jobb mint a gagyi porlasztók.

A cserélhetőfejes porlasztók nagyon gagyik, tele van hibással, alig lehet belőle kifogni olyat, ami normálisan működik.

2017. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
magamnak keverem a lötyit 60% VG arányban,RBA fejnek utána nézek hogy melyik lenne jó,vagy tudsz esetleg ajánlani?
2017. márc. 25. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!