Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Már 4 hónapja nem dohányzom,...

Már 4 hónapja nem dohányzom, és ugy létom, érzem, hogy most kezdenek megjelenni az elvonási tünetek, és kezdek rosszul lenni,4 hónap után lehetséges ez?

Figyelt kérdés
40 év dohányzás van hátam mögött,segitsenek kérem ,mit tegyek?Olyan rosszul vagyok néha,hogy már azon vagyok hogy rágyujtok...4 hónapig nem volt semmi bajom,hát van ilyen?

2017. ápr. 17. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nincs. Mas bajod van, orvoshoz menj el.
2017. ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Igaza van az elsőnek. Én is 40 év bagó után raktam le, és semmilyen tünetem nem volt. ( ami ezzel függött volna össze.)
2017. ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 2 év leszokás után szoktam vissza, szerintem ez fejben dől el, ne add fel 4 hónap után! El fog múlni!
2017. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden függőség, a pszichéből indul ki. Ami azt jelenti, hogy a függőséget nem a "szer" okozza, hanem a saját tudatunk. Ezért van az, hogy vannak olyanok, akiknél az "elvonási tünet" csak sokkal később jelentkezik.

Nálad az a helyzet, hogy elbizonytalanodtál. Már nem vagy olyan magabiztos mint a leszokásod kezdetén. Kezdesz alkudozni magaddal, hogy "mi lenne ha..."

2017. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy fejben megengedted magadnak hogy elszívj egyet?:D

Nekem így szokott lenni. :/

Bár én nem 40 évig szívtam.

Tarts ki! Büszke leszel magadra ha nem dőlsz be!

2017. ápr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már álmodom is vele.Köszönöm a válaszokat,tehát van ilyen,4 hónap után elvonási tünet...harcolok...
2017. ápr. 20. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:
A "harc"-ot, nem a cigivel kell vívnod, hanem Önmagaddal. Annak viszont, nincs győztese...Inkább köss békét.
2017. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!