Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen dohányt szívtok?...

Mr. Ablak kérdése:

Milyen dohányt szívtok? Melyiket szeretitek? Miért?

Figyelt kérdés
Eddig vágott Camelt dohányt szívtam fekete ocb papirral de ki is száradt meg nagyon büdös leszek tőle ha szivok belole egy szállat. Lehet dobozosat kellene szívnom. Ki mit ajánl?

2017. ápr. 23. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Dobozos: Kék Lucky

Töltve: Piros Marlbi hüvely, sárga philip morris dohány. Imádom, eddig egy 50g-s csomagot szívtam el ilyet, nagyon jó az íze.

2017. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kék Szofi nem is eros nem is gyenge pont jo
2017. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Régebben : Kék west, club vagy szofi hüvely.

Mostanában dobozos kék 100's piros marbi,kék szofi az jó mert nem erős nem gyenge pont jó!

2017. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Arany Marlboro

Nagyon király

2017. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tekerve: szerintem a kék Domingo a legjobb, de ha ennél valami erősebbé vágysz akkor tudom ajánlani a sárga Camelt, ha gyengébbet keresel, akkor pedig Marlboro Touch.

Töltve: Az Arany Marlboro nagyon jó, de sajnos az ára is megvan. A kék pall mall hasonlóan jó de olcsóbb azért. Egyszer vettem Primust is, de nekem az nagyon nem ízlett

2017. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!