Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan aki időszakonként...

Van olyan aki időszakonként dohányzik csak?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve cigizek, akkor ősszel kezdtem, fél évig elég sokat szívtam, a végére volt hogy napi fél dobozzal akár, aztán kevesebbet, kihagytam heteket, majd hónapokig nem. Aztán egy év múlva heti 1 dobozig jutottam megint, aztán megint kevesebbet, múlt nyáron szinte alig, összesen 1 dobozzal max. Most ősz elején semmit, aztán november körül napi 1-2-szál, decemberdől februárig megint semmi de most megint rákezdtem, pár nap alatt elszívtam egy doboz piros marbit, tiszta stresszbe vagyok, undorító nagyon de szinte remegek, mindjárt le is megyek venni. Mindig akkor van ez ha nem vagyok valami jó érzelmi állapotban, ha jó a kedvem szinte eszembe se jut, amikor sokat szívtam utána se volt olyan érzésem hogy ölni tudnék érte, de most nem érzem magam erősnek.
2017. ápr. 27. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
És, mi a kérdés? Mindenki úgy mérgezi és teszi tönkre magát ahogy akarja.
2017. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a káros hatásokról van most szó hanem a szokásokról.
2017. ápr. 27. 18:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Van.
2017. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia én is ilyen kocadohányos voltam fiatal koromban. Csak akkor szívtam ha buli volt vagy havetokkal. Eszembe se jutott volna hogy pl az utcán rágyújtsak! Te is olyan vagy mint én. Nincs hajlamod a rászokásra, tehát nem azért szívod mert kell vagy a szervezeyed hiányolja! Figyelj tedd le! A mai világban már okyan sokat tudunk arról mennyire káros! Ha meg nem függésböl csinálod amúgy is mi értelme?
2017. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van.
2017. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, van. Tavaly januárban kezdtem, bulikon 1-1 slukk, aztán egy-egy félszál amikor ittam, aztán pár hónap kihagyás, december óta hetente 2-3 szál.

Néha erősen kívánom, aztán napokig nem.

2017. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Van, te is ilyen vagy... vagy te nem is létezel és ez a kérdés csak az elmémben létezik?
2017. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki ha stresszes időszaka van, vagy valami nehéz dolgot kell elviselnie...Csak olyankor gyújt rá, máskor amúgy nem is kívánja
2017. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, én csak élvezeti cikként fogyasztom, ha buli van, vagy ilyesmi.
2017. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!