Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Marihuána használat során...

Marihuána használat során kialakulhat tolerancia?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, mint pl. a heroinnál, hogy az első a legjobb majd egyre több kell, de soha nem tudja elérni a használó az első használat átélt élményt?

2017. máj. 7. 12:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk az utóbbi 1 hónapban a használó hetente minimum 3x betépett, és az utolsó 2-3 szívásnál már elég nagy mennyiségnél sem érzett, a fáradságon és egy kis bizsergésnél többet, akkor érdemes lehet kihagyni pár hetet?
2017. máj. 7. 12:39
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Persze. Többek között ettől lesz valaki függő. Még többet és többet akar a szervezete. Mert hozzászokik, és ahhoz hogy ugyanúgy üssön, mimt előtte, többet "kér" az agy.
2017. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy idő után az agyi receptorok telítődnek a thc-val szóval nem árt minimum 4-5 nap szünetet tartani ahhoz, hogy legyen hatása.
2017. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy ujabb ongyilkos jelolt.:D
2017. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet a kérdésre válaszolni? Elméleti síkon nem lehet kérdést feltenni? Első kettőnek ment a pacsi! :)
2017. máj. 7. 13:16
 6/12 vesztor válasza:
Testvérem, rendszeresen fogyasztom és még mindig olyan csodásan érzem magam mint az elsőtől. Én személy szerint cáfolnám a témát.
2017. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Marihuána fogyasztás miatt bekövetkezett haláleset soha nem történt még.

Ellenben alkoholtúladagolás miatt elég sok.

2017. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a durva az egészben, hogy a drogok közül csak az alkoholmegvonásba lehet meghalni...
2017. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előfordulhat,alapvetően egy idő után jobban hozzászoksz,ezért is van az,hogy aki rendszeresen sokat szív az akár egy greenpeacet is el tud szívni,és nem lesz baja,míg ha olyan szívna el egy olyat amiben csak fű van,tehát nincs dohány,valószinüleg rosszul lenne és hányna. Egyébként valózinüleg az is közrejátszik,hogy megszokod az érzést és így nem olyan fless legközelebb mint az első,mert nem új a dolog.
2017. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ilyet nem tapasztaltam.


Leállni is úgy álltam le vele, hogy nem szívtam többet és kész.

Na nem mintha le akartam volna csak másra kellet/kell a pénz :D

2017. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!