Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lenne egy kérdésem, tegnap...

Lenne egy kérdésem, tegnap kaptam egy doboz cigit a cigi márkája:rothmans. és elszívtam az összes cigit és amikor elszivtam az egyiket és utána a másikat akkor szédültem, hányigeremvolt, fájt a fejem, STB.22/f?

Figyelt kérdés

és a marboronál is ezvan, a válaszokat elöre is köszönöm


csak normális válaszokat :)



2017. máj. 8. 01:06
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Normális kérdést akarsz?? Te se vagy normális! Miért? Ezért! :"és amikor elszivtam az egyiket és utána a másikat "

Cigizni nem úgy kell vazzeg hogy egymás után betermeled mint a güzü egér! Hanem ha éppen rágyújthatnád van pl, munka végeztével, vagy ebéd után rágyújtasz de nem megzabálni az egész dobozzal! Még jó hogy kaptál levegőt ennyi cigitől!? Szval szívjad, de csak ésszel különben kórház lehet a vége. (én is szoktam néha, ha! megkívánom, de még egy száltól is szédülök, kivéve ha éppen piázás alatt gyújtok rá, akkor jól esik akármennyi)

2017. máj. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert a szervezeted tiltakozik ellene.
2017. máj. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert kezdő vagy. Szédülést a CO-tól, hányingert a nikotin túladagolástól.
2017. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1


természetesem nem egymás után szívok cigit !!!!!!!

2017. máj. 8. 14:24
 5/9 A kérdező kommentje:
pl: ebéd után 1 órával,munka után mikor otthon vagyok,szóval van amikor 6 órán át nem szívok cigit !
2017. máj. 8. 14:26
 6/9 Progresszor válasza:
Nagy valószínűséggel nikotin mérgezésed volt. A piros marlboronak elég magas a nikotintartalma és a Rhotmans se gyenge...
2017. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a dohányzás. Mi ezzel a gond?
2017. máj. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon ertem a kerdesedet,de nem a cigimárka a hibas. En Rothmanst szivok ,napi masfel dobozzal es semmi bajom nincs tole. Kb felorankent-orankent szivok el egyet. Gondolom azert volt ez veled,mert keves ideje cigizel.

(En mar 7 eve)

2017. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szamo77db ***** válasza:
42%
Hiányzott ez neked, hogy rosszul legyél?
2017. máj. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!