Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti megengednétek a 18 éves...

Ti megengednétek a 18 éves gyerekeketeknek, hogy E-cigit vegyen magának?

Figyelt kérdés
2017. máj. 12. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.A nikotinos liquid ártalmas,a nullás meg majomkodásra való.
2017. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt kifelejtettem,hogy mivel nagykorú már 18 évesen,akkor az engedélyem nélkül is simán vehet e-cigit.Szóval oly' mindegy,hogy engedem neki vagy sem.
2017. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Elmondanám neki, hogy milyen káros hatásai vannak és nagyjából ugyanott van az e-cigi mintha sima cigit szívna. Ezen felül nem sokat tehetsz, mert hivatalosan már felnőtt és vehet magának.

Illetve még annyi, ha elküldöd az USA-ba mondjuk tanulni, ott nem engedik e-cigit se venni, mert ott 21 év a felnőtté válás határa.

2017. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"nagyjából ugyanott van az e-cigi mintha sima cigit szívna"


Nagyjából sincs ugyanott, ez butaság. Közelében sincs káros hatásait tekintve.

2017. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lipton. ***** válasza:
Simán, nagykorú, miért szólnék bele, inkább mint anológ...
2017. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3: Ha hülyeségeket hazudozol neki azért, hogy elrettensd, előbb-utóbb úgyis rájön, és semmi másban sem fog hinni neked. Értelmesebb inkább valami olyasmit mondani, hogy a nikotinfüggőség gyakran korlátozza az ember életét, rendkívül kellemetlenné tud tenni például egy többórás autóutat a nemdohányzó főnököddel, vagy egy üzleti vacsorát, ahol nem te vagy a jani, hogy csak úgy kedvedre pöfékelj.


Ha nullásat szív, az meg végülis tökmindegy. 18 éves hülyegyerek, hadd majomkodjon. Rászokni nem fog, mert nincs benne mire, egy idő után pedig megunja.

2017. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Az én szüleim sem "engedték meg", hogy cigizzek, mégis rászoktam 10 évesen. És semmi közük nem volt ahhoz se, hogy leszoktam 22 évesen.
2017. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Trevor. ***** válasza:

18 évesen oly mindegy, mondhatsz neki akármit, jogilag viszont vehet magának és használhatja is. Mellesleg inkább szívja ezt, mint a rendeset.


#3-nak: Tudod egyáltalán hogy működik az e-cigi? Tudod miből áll a liquid? Propilén-glikol, növényi glicerin, étkezési aroma és a nikotin is opcionális. Nem azt mondom, hogy egészséges, de százszor inkább szívja a gyerek ennek a gőzét, mint egy analóg cigit.

2017. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!