Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki tud ürülni a szervezetemből...

Ki tud ürülni a szervezetemből ez a sok kátrány?

Figyelt kérdés
15 évesen kezdtem cigizni, most 20 vagyok, és 2 napja nem dohányzom, elegem lett belőle, és nem szeretném tovább károsítani magam. Napi 15-25 szálat szívtam, tehát nagyon függő voltam. Ennyi kátrány ki tud belőlem ürülni. Okozhatott valami maradandó károsodást?:(
2017. máj. 18. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy haladsz a napokkal, egyszer csak érezni fogod, hogy kedved an mozogni. Na, akkor menj majd el futni, vagy bringázni, úszni, akármilyen aktív testmozgásba kezdj bele, menj le a kondiba, akármi, csak mozogj aktívan rendszeresen, igyál sok vizet. Néhány év alatt a sejtek megújulásával talán van esély, hogy a kátrány is kitisztul a szervezetedből.

Ehhez viszont az kell, hogy ne pótold, tehát most már tényleg hagyj fel a bagózással.

Húgyhólyagban tud csúnya dolgokat művelni, meg gyakorlatilag bárhol a testedben, de még fiatal vagy, úgyhogy jók az esélyeid. Hajrá!

2017. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ki fog ürülni, nyugi.

[link]

Ügyes vagy, csak így tovább! Én 2 hete hagytam abba :)

2017. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel fiatal vagy a szervezeted regenerálódni fog, nagyon ügyes vagy.
2017. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Napi 40-50 szálat szívtam 10 évig.Én is 15 évesen szoktam rá és nagyon gyorsan, kb. 2 év alatt jutottam el erre a szintre.


4 éve szoktam le.Ma maratonfutó vagyok, a tüdőmnek nincs baja.Biztosan rengeteg kárt okoztam magamnak de a lényeg az, hogy ha most abbahagyod, a tested jó eséllyel regenerálódik annyira, hogy egy soha nem dohányzóhoz képest elenyésző hátránnyal indulsz egy hosszú, egészséges élet megélésének irányába.

2017. jún. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!