Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honnan tudom ha drogozik,...

Honnan tudom ha drogozik, füvezik valaki?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy a dohányzás témába raktam ezt a kérdést de nem tálaltam drog témát.. .

Na szóval honnan tudhatom ha valaki drogozik?

Vannak a drognak különböző nevei ahogy hívni szoktak hogy mások ne tudják hogy az drog?


2017. máj. 21. 13:38
 1/3 anonim válasza:

Nagyban függ attól, hogy milyen drog.


Egy alkalmi füvezőt szinte nem is lehet kiszúrni, de egy heroinost 50m-ről felismersz.

2017. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van,zöld,gübi,gubacs,füst meg kb még 100 neve van.Honnan tudod?Kb2000-2500 ft okoz egy kis punnyadságot,de a fő dolog hogy igazi fű tehát canabis sativa ami thc-nevű hatóanyaggal hat és 100%ban természetes vagy un. bio fű ami csak valami zöld árnyalatú növény valamilyen kémiai vegyülettel átitatva ez kb 500 ft és rendkívül káros lehet,de erősebb is mint a canabis,tehát zavart nyugtalan is lehet a bio fűtől valaki.Ha egy háztartásban élsz vele (nem szép kutakodni persze) de keress cigipapírt (ez feltétlenül nem jelenti azt hogy szív,sokan sodorják a sima cigit is)de akkor kis szűrővel szívják,tehát ha olyan cigi csikket találsz ami ben kis paprír van feltekerve és a szűrő akkor az egy jele lehet.Ha dohányzik és a cigis dobozában belül a dobozban a kis papírfülek hiányoznak az is erre utaló jel,mert abból van a szűrő un. csiga.Ha nem fáradt tulzottan vagy nyúzott akkor nem viszi túlzásba ha eggyáltalán erről van szó.Bizonyos esetekben és alkalmi használattal jótékony lehet.Forrás:Wikipédia
2017. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha valaki drogozik például herbálozik ez az 500 forintos fű, az illető szeme vörös, tükrös, kicsit könnyben van, lassú , nehezen válaszol kérdésekre, alszik elfele étkezésnél észre veszed,hogy az átlagosnál kicsit többet eszik és az innivalóból sose elég.
2017. máj. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!