Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Joyetech Cuboid Mini 80W, mi...

Bendzsi24 kérdése:

Joyetech Cuboid Mini 80W, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Mennyire adja át az ízeket és mennyire tartós az aksija mert ugye nem cserélhető? (élettartamra gondolok)

Jó egyből tüdőre szívásra?

Most a készülék 19 ezerbe kerül és maximum 23-25 ezret adnék ilyen készülékért és ebben az értékben tudtok ajánlani hasonló vagy akár jobb készüléket?

Tudtok ajánlani olyan oldalt ahol leírják ezeknek az e-cigiknek a beállításaival mit tudok elérni? Értem, Watt és ohm növelésével és csökkentésével? (sajnos csak magyar nyelvű jöhet szóba)

Nem pontosan ehhez tartozik de melyik liquid márkát ajánljátok? (füst nem érdekel inkább íz és illat) (Vivo-t ne vegyétek!!)

Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.



#e-cigaretta #liquid #cuboid mini
2017. jún. 4. 22:09
 1/7 Lipton. ***** válasza:
Felejtsd el a cuboid minit, inkább Istick ipower 80w, sokkal jobb.
2017. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Helló.

Ha van időd leírnád hogy miért érdemesebb ezt a készüléket választanom?

Milyen tankot ajánlanál ehhez a készülékhez?

2017. jún. 8. 07:09
 3/7 Lipton. ***** válasza:

Mert csak 2400mah kapacitású a beépített aksija, ha 10w körül használod, akkor talán kibír egy napot.

Az ipower 5000mah aksi, sokkal modernebb, nálam 38w körül van használatban, 1 napot simán kibír, néha 2 napot is.

2017. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem.

És hozzá való tank választásában segitenél?

Bocsi de még kezdő vagyok a témában.

2017. jún. 8. 14:07
 5/7 Lipton. ***** válasza:

Ha egyből tüdős kazánt keresel, akkor pl Geekvape Ammit, Griffin 22, Merlin sem rossz, UD Bellus, Avocado...

Ezek felújítós kazánok, plusz van még egy rakás, ami jó. :D

2017. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom ez a felújíthatók azt jelenti hogy csináld magad porlasztós?

Olvastam h ezek jobban átadják az ízeket de sajnos még tényleg kezdő vagyok így lehet nem kéne egyből a mély vízbe ugranom.

2017. jún. 8. 14:35
 7/7 Lipton. ***** válasza:

Igen, magadnak tekered meg a huzalt, bekötöd és bevattázod.

Annyira nem bonyolult, vatta kell hozzá, huzal, tekerősegéd, csipesz, meg ilyesmi apróságok, videókat pedig találsz a neten. :D

2017. jún. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!