Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen e-cigit?

Milyen e-cigit?

Figyelt kérdés
Napi 2 doboz világos kék sophianae cigi megy el 12 éve. Szeretnék venni egy e-cigit. Annyi felé fajta van a neten, hogy nem tudom milyet vegyek. Esetleg ha valaki hasonló mennyiségű cigiről váltott, neki melyik jött be?

2017. jún. 8. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokat szívsz, úgyhogy e-cigiből is nagyra lesz szükséged, ha nem akarsz napközben cserélgetni, folyamatosan újratöltögetni. 4-5 milliliteres tank alatt nem vennék semmit, és akksiból is 2-3000 mAh-t céloznék meg.


Jelenleg heti 15 rugót dohányzol el, tehát nem fogod megérezni, ha kell venned heti egy porlasztót egy ezresért. Úgyhogy a barkácsolós újraépítgetős témát szerintem hanyagolhatjuk. Ezek fényében a minimális macerára törekvés elve alapján ezt venném:

[link]


Hozzá egy jó 18650-es akksit, pl: [link]


És egy marék porlasztót, amiből heti 1 darabbal számolhatsz, tehát kezdésnek vegyél 1-2 pakkot:

[link]


A Fasttech Kínából szállít ingyen, így 1 hónapba is telhet, míg kiér a cucc, de megbízható. Ha ez túl lassú, európai oldalakról is megrendelheted a szajrét, persze drágábban.


Ha a folyadékot hajlandó vagy magad keverni, akkor sokat spórolhatsz az állandó költségeiden. Ebben az esetben vegyél egy liter 50/50 VG/PG bázisfolyadékot 12 vagy 18 mg/ml nikotinnal és pár aromát, amivel bekeverheted. Kezdésnek szerintem dohány-jellegű aromákat nézz.

2017. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nèzz fel magyar nyelvű , külföldi weboldalakra. Ès vegyèl egy iStick Pico-t ès hozzá egy Kanger subtank mini-t. Akksi is kell hozzá azt is rendelhetsz weboldalról (18650). Valószínű nem 15.000 lesz, viszont mindenki igènyèt kielègíti a szett, mert a kangerhez adnak 1 szájból tüdős porlasztót , 1 egyből tüdőst ès egy felújíthatót is. A Pico pedig cserèlhető akksik, így ha az akku megadja magát a kèszülèket nem kell kidobnod, csak 1 új akksit venni.
2017. jún. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, vèletlenül küldzem el asz előbb.

Ha porlasztót akarsz cserèlgetni, az drágább mulatság, mint ha magad kèszízed el.

1db porlasztó 1000-1500ft körül mozog, ha sokat használod akár 1 hèt alatt is lehet cserèlni, de ez liquidfüggő is.

Viszont ha veszel huzalt ès hozzá vattát, akkor kb 5000-ből megvagy több hónapra, vagy akár fèl èvre biztosan.


Liquidhall, eliquidtrafik megbízhatók.

Liquidhall-on az alapok is olcsók, veszel hozzá pár aromát ès ecigi kèszlettel, lötyikkel, akksival cirka 30.000ft-ból megvagy 2-4hónapig biztosan (attól függ mennyi alapot vásárolsz).


Ha az egyből tüdős (minta vennèl egy mèly levegőt, úgy kell szívni) a szimpatikus akkor max 6mg-os alapot vegyèl.

Ha szájból tüdős (mint ahogy a legtöbben dohányzunk) tank a szimpi, akkor akkor 12-18mg-osat válassz ( szerintem a 12-es elèg lesz).

Ahhoz hogy ezt meg tudd ki kell próbálni hogy esik jobban, erre liquidet vegyèl, vagy a 12mg-os alapot, mert azt fel lehet higítani. Aroma általában 10%-a az alapnak, amit bekeversz.

2017. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!