Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem szoktam cigizni, vagyis...

Nem szoktam cigizni, vagyis ennyit biztos nem. Egy doboz cigi miatt fájhat úgy a torkom vagy mert szimplan megfáztam kicsit?

Figyelt kérdés
Sajnos az este úgy sikerült, hogy nagyon részeg voltam és elszívtam egy doboz cigit.(amúgy nem szoktam napi de meg heti szinten sem dohanyozni, inkb bulikba) lehetseges h ez okozza a fajdalmat a mellkasomba, meg a torok fájást vagy inkb az h nem öltöztem fel rendesen es megfaztam :D ??
2017. jún. 10. 07:42
 1/2 anonim válasza:
Keményen letrapáltad a tüdődet. Én pl tegnap hat deci whiskyt ittam meg, és még a tiszta vizet is kihánytam az imént :D Velem is volt már ilyen, de hagyd inkább abba a dohányzást, jobban jársz. Nekem is nehezen megy.
2017. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet.
2017. jún. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!