Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek melyik károsabb,...

Szerintetek melyik károsabb, napi 1-2 doboz cigi vagy napi 1 szem 0.5-ös frontin?

Figyelt kérdés
A Frontinos én vagyok, elalváshoz van rá szükségem. Nem dohányzok, és egyéb káros szenvedélyem sincsen. Nagyon kíváncsi lennék viszont arra hogy aki nem szed ftontint vagy egyéb nyugtató-altató, szorongásoldó tablettát, viszont aktív dohányos, napi minimum 1 doboz középerős vagy a legerősebb cigarettát szívja minden nap, az károsabb-e rövid-, vagy hosszútávon, esetleg az én frontin szedésem az egészség rombolóbb, még ha csak napi 1 szem?
2017. júl. 7. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha engem kérdezel vegyél ki pár nap szabit, pihenj, és mikor visszajön hogy jaj mindjárt vége zárkózz be, foglalkozz a gondolataiddal, ez lehet a megoldás, lefekvés előtt menj futni, megnyugtat:D
2017. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de hidd el mindent kipróbáltam már.. gyógynövényes teák, tabletták, illóolajok, mozgás, rendszeres, egészséges táplálkozás és stresszmentes életmód.. Szükségem van arra az esti 1 szem Frontinra, különben csak pörög az agyam a gondolataimmal, ami miatt az elalvásom jócskán késleltetett :(
2017. júl. 7. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez általában nekem is ígyvan, van hogy 1-2 óra is szükséges az elalváshoz, főkéép ha annyira jár az agyam, ezért mondom bogyó hejett szedj vitamint(csapd be magad ezzel mintha bevennéd azt) és próbálj meg nem gondolkodni, ezért mondtam, hogy nyaralj aztán a végén zárkózz be és gondolkodj:D
2017. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyaralni fogok menni, az nem probléma :) Vitaminokat szedek, de alkalmazni is szoktam a placebo-féle dolgokat is, minden féle csudi jót :D Sajnos az elalvásomra így sincsen semmi hatással mert a gondolataim még akkor is túlpörögnek :/ A Fontinnal nincsen gondom de ha nagy ritkán iszok pár havonta néhány pohár alkoholt, az is segít... viszont inkább az 1 szem frontin mint hogy alkoholista legyek :/ De nem adom fel és továbbra is kipróbálok ilyen-olyan alternatív gyógymódot :)
2017. júl. 7. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem egészséges.
2017. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar bekövetkezik a rászokás, és egyre nehezebb megszabadulni tőle.
2017. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!