Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Más is így "ellen tud" állni...

Más is így "ellen tud" állni a dohányzásnak?

Figyelt kérdés
A kérdés nem annyira egyértelmű, hiszen én dohányzok, de nem úgy mint a többség. Mindenki azt mondja, az első pár szál után rászokik. Viszont én nem tudok rászokni, de este mindig nagyon jól esik a cigi, kicsit be is szédít jó értelembe. Már több mint 3-4 éve cigizek de mindig csak este pár szálat, reggel/délután nem is kívánom. 18/F

2017. júl. 13. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Híreket mondunk, rászoktál, csak nem masszív dihányos vagy. Ha olyan marhára nem lennél rászokva, este sem kéne.
2017. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aha te is ugyanúgy rá vagy szokva, csak nem egésznap tolod, hanem este, lényegtelen, nem tudsz ellenállni.
2017. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha fáradt vagyok, vagy nincs kedvem nem gyújtok rá. Volt hogy egy honapig nem volt cigim, mert nem vettem ezert ra se gyujtottam.
2017. júl. 13. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!