Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A vízipipa "füst"től beriaszth...

A vízipipa "füst"től beriaszthat a füst érzékelő?

Figyelt kérdés
Mert az lèbyegèben csak gőz
2017. júl. 19. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az optikai füstérzékelőnek mindegy, hogy füst vagy gőz, nem tud különbséget tenni. Nem véletlenül szerelünk a konyhákba hőérzékelőket optikai helyett.
2017. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaaaaaa akkor a konyhában ezèrt nem riasztbe akkor honnan tudom esetleg hogy melyik fajta?
2017. júl. 20. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:
A vízipipa nem gőz, hanem hűtött füst. Gőzt is tartalmaz, de a füsthöz képest keveset. Ettől még #1-nek mindenben igaza van. Az optikai a gőztől is beriaszt, egyszer kíváncsiságból ráfújtam az e-cigim gőzét, és azonnal vinnyogott.
2017. júl. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm

Hat van bent ventilator

Meg max nyitott ablak csak nem riasztbe

2017. júl. 21. 22:56
 5/7 anonim válasza:
Szerintem egyszerűbb,ha a VP-zés idejére letakarod az érzékelőt zacsival.Osztálytárasim ezt csinálták még valamelyik táborban,amikor cigizni akartak.Persze az ablakot is kinyitották.
2017. júl. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet 😂😂😂
2017. júl. 25. 21:03
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát nem riasztbe 😁 *lekopogom*

Bár az ablak nyitva a ventilator is megy a plafonon

2017. aug. 14. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!