Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy érjem el azt hogy muterom...

Deadpool xD kérdése:

Hogy érjem el azt hogy muterom ne jöjjön rá hogy cigizek?

Figyelt kérdés
Falun lakom ès hát ugye itt mindenki ismer mindenkit,Sajnos! Ès a multkor cigiztem de ugy hogy nem mentem el arra a helyre ahol szoktam cigizni ès valaki meglatptt nemtudom h ki ès elmondták muteromnak. De muter csak ugy tudja hogy kiprobaltam ès ez miatt nem mehetek egèsz nyáron sehova. Viszont egèsz nap dolgozik ès nemtudja hogy èn mikor merre ès hogy hova megyek. De hogyha egyszer megláttak akkor máskor is megfognak ès mèg öcsèm elol is elkell titkoljam mert az meg beköp muteromnak ès ez igy k***@ nehèz.. Valami tanácsot pls :/
2017. júl. 22. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne gyújts rá.
2017. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vagy mondd el hogy cigizel, vagy szokj le.


Ha már elég idős vagy hogy szívd akkor legyél elég idős ahhoz is hogy vállalod a következményeket

2017. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A muterok mindig rájönnek, ha az ember fia/lánya cigizik. Mellesleg eszméletlenül büdös, amit lehet, hogy te nem érzel, de más igen. Ne szokj rá, mert utána lehetetlen leszokni, és a tüdő-, nyelőcső- vagy szájrák nem a legkellemesebb halálnem.
2017. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne cigiz... ne legyél hülye... Néha nem árt a felelősségtudat.
2017. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hiába fogjuk még 200-an leírni, hogy a dohányzás káros, büdös, undorító, stb nem fogja abbahagyni, felesleges a prédikáció, fiatal, majd egyszer észbe kap és leszokik(ha letud).

Egyébként mondd el őszintén, vagy cigizz otthon, hiszen, ha úgyis dolgozik, kihajolsz ablakon és szívod, suli időben meg eleve meg tudod oldani, sulihoz menet, hazafelé, stb.

Előbb-utóbb úgyis le fogsz bukni, nem titkolhatsz mindent örökké.

2017. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem kazal vagy csűr közelében tedd, igen veszélyes lehet. Ha egésznap dolgozik talán a ház olyan táján ahol nem marad meg tartósan a szag, vagy kitudsz szellőztetni míg hazaérkezne.
2017. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mond el. Semmi értelme titkolni. Neked is egyszerűbb lesz ha nem kell bujkálni.

Persze megértem, fiatalon énis féltem elmondani de miután megtudták sokkal jobb volt.

2017. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!