Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondol a dohányzó, aki...

Mit gondol a dohányzó, aki idegen gyerekek mellett sorra gyújt rá a cigijére?

Figyelt kérdés
Strand, étterem, fagyizó, ilyesmi helyeken pld...nincs külön dohányzásra kijelölt hely, azaz, csak olyan ember vigye oda a gyerekét, akit nem zavar a passziv dohányzás....emellet az olyan "ember", aki sok gyerek között ül és rágyújt, van, hogy egymás után többször is, ha megkérik, hogy ne, azt mondja, joga van hozzá, az mit gondol vajon, mikor ül a gyerekcsapat között és füstölög? Köszönöm.
2017. júl. 23. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ott hagytam abba ennek a gusztustalan szokásnak az efogadására való próbálkozást, amikor a védőnő közölte, hogy gyorsan mérjünk egy súlyt meg egy vérnyomást, aztán menjünk ki a parkba inkább kiskönyvet töltögetni, mert majd' meghal egy cigiért. Kedvesen jeleztem felé, hogy én akkor (terhesen) nem szeretnék jelen lenni, erre közölte, hogy le lehet mondani a védőnői szolgálatot, de akkor ne lepődjek meg a gyámügyesek látogatásán...
2017. júl. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gondol az semmire és senkire. Csak a szenvedély betegség hajtja, az irányitja. Ha a saját egészsége, pénze nem érdekli, akkor a másoké gondolod hogy jelent neki valamit.
2017. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 nagyon jól írta, a szenvedélybetegség súlyos mentális probléma. Ezek az emberek betegek... :(
2017. júl. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az, hogy beteg, nem menti fel az alól, hogy magán kivül másokat is direkt mérgez.
2017. júl. 23. 12:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit, nem foglalkozik másokkal csak saját magával.
2017. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem a szenvedély miatt van :D hanem mert egy paraszt.

Se én, se a dohányos ismerőseim nem csináltunk soha ilyet.

2017. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sose gyújtanék rá más gyereke mellett.

Az más kérdés,ha ismerem a gyereket és a szülei a lakásban cigiznek és már mindegy neki.

2017. júl. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

"Az, hogy beteg, nem menti fel az alól, hogy magán kivül másokat is direkt mérgez."


Sajnos a szenvedélybetegség súlyos mentális probléma. Nagyon jól példázza ezt #7 válasza is, ő is elítéli (még próbál megfelelni a társadalmi elvárásoknak), de azonnal felmentést is ad magának (a szenvedély legyőzi az akaratot). Ez így működik a szenvedélybetegeknél...

2017. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!