Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pattintós szivarka, mentolos...

Pattintós szivarka, mentolos cigaretták? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Felbukkantak a trafikokban a pattintós cigaretták kiváltására tett érdekes kisérletek, a pattintós szivarkák. Fogyaszthatóak vajon? pl láttam erdei gyümölcsös winston szivarkát. Különös... pattintós cigaretta hüvely kapható még? Az új mentolos cigaretták milyenek? Értelmes íze van, vagy olyan rossz mint a pattintós mentolos cigik a végére, mikor már pörkölt, meg húsleves kocka ízük volt? Melyik a legjobb? Plusz azt se lehet tudni melyik milyen gyenge, de mégis, melyik lehet a leggyengébb?

2017. júl. 24. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem annó nem jött be a sima szivarka. A mostani mentolos cigi olyan,hogy afilterben van középen egy mentol szál,és attól érzed mentolosnak, de sokkal gagyibb mint a régi jó pattintós.
2017. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pattintós cigaretta hüvely sincs már.

Nekem van ismerősöm,aki a Winston szivarkát szívja ,nő létére,szóval annyira nem lehet ütős.:)

2017. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 verdy80 válasza:
400Ft vegyél egyet!
2017. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy olyan winston erdei szivarka mennyibe kerul es hany szalas? :D

Kérdésre: Nekem az új mentolos marlbi jobban izlik (ez a mentolos szalas)

2017. aug. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gergely666 válasza:

700 ft és 19 szálas

Én szívtam már mentolos, erdei gyümölcsös pattintósat régen, sötét és világos zöld szofit, mentolos malbit (erős /gyenge)

Hát igazából nem olyan rosszak ezek a szivarkák

700 ft-t megéri szerintem

Másnak persze más de megközelíti régi pattintós cigit

ui: Persze a mentolos malbi a legjobb de hát 1200-t legyen is az....

2017. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!