Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Barátnőm nem akarja letteni a...

Barátnőm nem akarja letteni a cigit, akarmennyit is konyorgok neki, milyen baja lehetnek majd kesobb ha ezeketba tuneteket eszlelte dohanyzas kozben?

Figyelt kérdés
Asztmás + legutóbb elkezdett zsibbadni a bal karja es a jobb laba. Napi 2-3mat sziv, de buliba ez 10 akar 10 fole is felszokik. Nagyon felek, hogy baja esik, de nem akar ram hallgatni, egy hetnel nem birja tovabb es ujra ragyujt...

2017. júl. 29. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akarja akkor te könyöröghetsz akár egész nap. Menjetek el orvoshoz, hogy ő mondja neki hátha ő tud rá hatni:)
2017. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
14%
Bár szerintem függőség nem létezik, és le lehet tenni akármit egyik napról a másikra, akinek ez nem megy ott máshogy kell. ha erős lenne fejben és akarná, azonnal le tudná tenni. Ha így nem megy, akkor csökkenteni kell a napi bevitt mennyiséget, kerülni a bulikat... Szív 3-at, 2 hét múlva 2, 1 hónap múlva 1... Ez fejben dől el.
2017. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Ha ő nem akar leszokni,akkor te nem tehetsz semmit sem,sajnos.

Sajnos a dohányosok többsége igénytelen(büdös),kulturálatlan(csikk szétdobálása) és felelőtlen(saját,illetve a körülöttük levők egészsége sem érdekli őket),de ők mégis ragaszkodnak ehhez az életvitelhez.Ezt csak egy dohányos értheti.

2017. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól mondják előttem, semmit nem tudsz tenni, amíg ő nem akarja letenni a cigit, sőt azzal, hogy folyamatosan a leszokással stresszeled, éppen hogy hátráltatod, hiszen állandó stressz alatt tartod vele, a dohányos pedig mit csinál, ha stresszel? Rágyújt.
2017. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a napi 2-3 nem olyan vészes, de ettől független hogy asztmás jobban tenné ha még a koca dohányzásról is leszokna. Persze te akárhogy könyörögsz neki nem fog menni mert ez csak is kizárólag ő rajta múlik. Dohányzásról nagyon nehéz leszokni én 4 évet szenvedtem mire sikerült teljes mértékben letennem.
2017. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tüdő szív és érrendszeri problémák.
2017. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Meg kell félemlíteni
2017. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2017. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elektromos cigi? Bár, ha aztmás az sem lenne a legjobb megoldás.
2017. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!