Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 8. napja, hogy nem szívtam...

8. napja, hogy nem szívtam egy el szál cigarettát sem ez előtt 3 évet dohányoztam naponta 10-15szál cigarettát szívtam el igazából a kérdésem annyi lenne, hogy ez a nikotin utáni vágy elfog úgy múlni, hogy mint ha nem is gyújtottam volna rá soha?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem valószínű,hiszen akkor nem szokna vissza a dohányosok 90%-a hónapokkal,évekkel később.
2017. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Idővel el fog múlni.
2017. aug. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez is, mint a leszokás, fejben dől el.

Ha tudod kontrollálni magad, akkor nem fogsz sóvárogni.

Én nem is gondolok rá, így olyan, mintha életemben nem cigiztem volna, pedig jó 20 évig szívtam.

2017. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. aug. 23. 21:25
 5/10 A kérdező kommentje:
Üdv! 22nappal később ez az első hónap,hogy nem gyújtottam rá és mindennap rám jön egy roham,hogy rá kéne gyújtsak elkezdtem sportolni akkor nem érzem de nem tehetem meg, hogy egész nap sportoljak valakinek van ötlete mivel lehetne helyettesíteni pár tanácsot kérhetek??.
2017. szept. 11. 23:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Elirtam 29nappal később
2017. szept. 14. 07:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Bírod még?
2017. szept. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
51. nap és igen egész jól bírom társaságomban szinte mindenki Dohányzik és nincs kísértés, hogy ott akkor rá gyújtsak ezek az 5perces ingerek már ritkultak már napi 2× tapasztalom de az is 1percig tart de akkor se érzem az, hogy fúú most rágyújtok örülük, hogy leszoktam
2017. okt. 2. 23:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Grat, nagyon ügyes vagy :)
2017. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

374nap azaz 1ev 9nap azóta se gyújtottam rá és még egész jól bírom leszokásommal jött az, hogy felszedtem 12kg-ot amit szörnyen sajnálok oda kellet volna figyelnem. Azóta voltam különböző összejöveteleken és nem estem kísértésbe, hogy rá gyújtsak, közben rá jöttem, hogy tényleg fejben dől el nem kell ide semmilyen leszoktató módszer mert az tuti bukás, egyszerűen nyomd el a cigarettát és ne gyújts rá többet.

Köszönöm, hogy el olvastad esetleges helyesírási hibákért utólag is elnézést kérek de ez most majd hajnal 3kor jutott eszembe telefonról meg írni

2018. aug. 21. 02:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!