Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Amennyiben tegnap este folyamá...

Amennyiben tegnap este folyamán el szivtam maximálisan 0,2 gram marihuánát, az csütörtökön még a szervezetemben lesz?

Figyelt kérdés
Csütörtökön kellene mennem vizsgálatra, hogy alkalmas vagyok e vérplazma adásra, szóval remélem a tegnap esti kis adag addig már kiürül a szervezetemből

2017. szept. 2. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem ürül ki. Így NEM adhatsz!
2017. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen fogyasztod,akkor nem ürül ki addigra,ha egyszeri alkalom volt,akkor igen.
2017. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ki kell tölteni egy papírt, amiben benne vagy, hogy fogyasztott-e bármilyen ilyen szereket!
2017. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Addigra kiürül a vérből, a vizeletből talán nem.. azt nemtom pontosan.
2017. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vérből nem mutatható ki én előtte 1 napig nem szoktam és soha semmi gond nincs, szép a vérkép, szép a plazmám segítek, pénzt kapok nem gyenge minőségű anyagot donálok amiből nem lehetne gyógyszert készíteni. Ne hallgass azokra akik kb egyből lenéznek és nagyon ordibálják, hogy már pedig nem lehet mert hogy "drog" . Ezek általában vagy füvet vagy plazmát sem láttak még élőben. Meg azt hiszik, hogy hülye kis hippik vagyunk akik csak azért mennek adni, hogy utána legyen rá pénz. Arra véletlen sem, hogy jövedelem kiegészítés plusz segítség. És akkor mi van ha egy részéből veszel néha füvet? Te pénzed te költöd el, ha okosan adod, úgy hogy a betegnek is jó legyen és hasznos akkor semmi probléma nincs vele, előtte/utána min 1 napig ne csináld ennyi. Bár a tudatos étkezés jobban befolyásolja a minőségét, mint a fű.
2017. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 A hippik jó emberek te nyomorult kis átlagpogár!
2017. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!