Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valami jó ötlet kéne. Eldurran...

Valami jó ötlet kéne. Eldurrantanák egy cigit. Szüleim itthon vannak. ötlet?

Figyelt kérdés
Nyáron szoktam rá és a szüleim nem tudják.most nagyon jól esne egy cigi.hogy tudnám kivitelezni hogy ne érezzék meg.plussz hamutartóm sincs hogy oltsam el?
2017. szept. 4. 23:37
1 2
 1/11 anonim válasza:

Ne hazudj nekik.

Bagozz nyugodtan, ha lebuksz, igy jartal.

2017. szept. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi!valami konkrét ötlet.
2017. szept. 4. 23:47
 3/11 anonim válasza:

Gyujts ra es kesz.

Ha lebuksz, a szuleid legalabb leszoktathatnak.

2017. szept. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Nyugodtan gyújts rá, nézd, én is ezt teszem. Könnyen elolthatod a sörödben.
2017. szept. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

-Ha panelben laksz ----menj ki az erkélyre

-Ha nincs erkély---- menj le sétálni és ott bagózz

-Ha kertes házban laksz---- menj ki a kertbe

2017. szept. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy szívjál e-cigit annak nincs szaga.
2017. szept. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Győzd meg a szüleidet, hogy ez egy nagyon egészséges dolog, és kínáld meg őket egy slukkal. Te is azért szívod, nem?
2017. szept. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
nem egyszerű elmész otthonról nem kell azt otthon látni csak parfümöt fúj magadra jól moss kezet mert érződik a szaga.. beleivódik a ruhába, hajadba,sárgább lesz a fogad ez ellen nincs mit tenni :D
2017. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nyáron szoktál rá akkor inkább gyorsan verd ki a fejedből, ennyi idő után függő nem de egy barom az vagy.

Ez nem menő egyáltalán, mondom ezt én aki 13 éves kora óta dohányzott és 11 év után alig bírtam leszokni és még mindig szenvedek de nem ám csak azért mert olyan rohadt nehéz megszabadulni ettől a rossz szokástól hanem mert levegőt nem kapok, 50 m-t nem bírok futni, mire felérek a másodikra kifulladok, sárga az ujjam és a körmöm, nem utolsó sorban kibszot büdös és még a nem dohányzó vőlegényem is gyűlöli!

2017. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi van a sok álszent templomajtó lepontozgat, én csak a kérdésre adtam egy pár használható választ, nem kezdtem el lelkizni mint ti...
2017. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!