Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az, hogy a fiatalok/...

Miért van az, hogy a fiatalok/kamaszok akik dohányoznak csak beleszívnak a cigibe, és máris fújják ki?

Figyelt kérdés

2017. szept. 5. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert nem tudnak dohányozni.


Én letüdőztem elsőre is - aztán másnap megfogadtam, hogy soha többet nem gyújtok rá, olyan migrénem és hányingerem volt :D

2017. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert alapvetően nem szeretnek dohányozni, csak azért csinálják, mert az annyira menő.
2017. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Mert menősködnek...
2017. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy kezdi szerintem, én is. Kár volt. Amire rá lehet szokni, és én kipróbálom, arra rá van szokva sajnos.
2017. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
65%
Hát én 15 éves vagyok, két éve dohányzom, de olyan mélyre szívom amennyire csak lehet, meg benntartom 3-4 másodpercig, mert Számomra így kielégítő a dohányzás, szóval nem mindenki csak rángatja ki-be a szájából cigit.
2017. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Előttem lévő miért lett felpontozva? Nagyon gáz volt olvasni, ez nem fű hogy 3-4 másodpercig lent kell tartani.
2017. szept. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Valaki azèrt,mert sokat akar elszìvni gyorsan,de sajnos vannak olyan fiatal lànyok,akik a felènèl dobjàk el a cigit,sajnos nem èrzik àt a cigi ìzèt,ès nem èlvezik ki minden màsodpercèt,de szerencsère olyanok is vannak,akik mèg a csikket is el akarjàk szìvni. A fiatal fèrfiak lassan csinàljàk,de a technikànak megfelelően,velük semmi baj nincs.
2017. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!