Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől keletkezik a vizipipa...

Mitől keletkezik a vizipipa füstje?

Figyelt kérdés

Tudom, elég idiótán hangzik, de olvassátok végig. Olvastam egy-két tippet-trükköt, tutorial videót is nézegettem és említik benne, hogy vigyázzunk MEG NE ÉGJEN A DOHÁNY, mert akkor kaparja a torkod.Hmm. Ha nem szabad hogy megégjen a dohány, ergo akkor nem abból kéne hogy füst jöjjön. Abból hogy a szenen keresztül a dohányon át áthalad a levegő (úgy hogy nem égeti meg) az én logikám alapján nem kéne hogy füst keletkezzen. Olyat is olvastam már, hogy az gőz... Dohányos voltam, megtudom különböztetni a gőzt és a füstöt.

Köszönöm a választ!



2017. szept. 10. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2017. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Ezek szerint akkor mégis csak meg kell hogy égjen a dohány.
2017. szept. 10. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ég a dohány, de ezt egyszerűen le is tesztelheted egy zsepivel amit a szivókához teszel, és azon keresztül szívod. Ha ég,akkor van égéstermék is (kátrány) és ekkore sárgás színű lenne a zsepi.
2017. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!