Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért tartják nagyon erősnek...

Miért tartják nagyon erősnek a fekete Dunhill-t?

Figyelt kérdés

Nekem ez jött be igazán, de például volt több alkalom is mikor kínáltam ( Amúgy dohányos ) embereket és azt mondták rá, hogy nekik az túl erős. Nekem ez a kedvencem, viszont pl. a piros Symphoniát sokkal erősebbnek érzem, pedig papíron elvileg gyengébb.

Bár akárhogy is, én nem érzem nagyon erősnek, ízre ez jön be legjobban, de ha nem tudnám akkor azt mondanám valahol 6-7 körül lehet.



2017. szept. 17. 03:57
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Mert nem a leggyengébb.
2017. szept. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilván ha ők gyenge cigit szívnak erősnek fogják érezni.
2017. szept. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon ritkán szívok el egy-egy szálat, de akkor szeretem érezni, a hatást. Anno először fehér Davidoffot próbáltam, merthogy gyenge, de nagyon sz*rul lettem tőle. Kaparta a torkom, könnyeztem, vegyszerízű volt.

AMikor évekkel később rágyújtottam, az áldozat egy Djarum Black volt. Hiába bitang erős, semmi bajom nem volt tőle, és szinte kiütött, nagyon kellemes érzés volt.

Ha nem Djarumot szívok, mert elfogy, akkor fekete Dunhillt. A Djarumhoz képest olcsóbb, ez csak kicsit kaparja a torkom, a szál végére tényleg érzem, hogy elszívtam, de szerintem sem erős.

A többit, ami elvileg gyengébb, ki se próbálnám :D

2018. okt. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!