Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ettől lehet bajom?

Ettől lehet bajom?

Figyelt kérdés

Attól lehet bármi baj, ha simán csak illatozom a cigit? Tudom, elég hülyén hangzik, de valamiért nagyon tetszik az illata.


Vettem egy dobozzal bő fél éve, egy szál se fogyott el belőle csak néha kinyitom és megillatozom, ennyi. Valamiért tetszik az illata nagyon, maga a füst stb, az sose jött be, de az a kellemes dohányillat igen.


Ez okozhat bármi gondot, mármint egészségügyileg? 16 éves lány vagyok egyébként.



2017. okt. 22. 00:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ja, hogy még meg se gyújtod? El nem tudom képzelni, hogy ettől bajod lenne. S még ha lenne, az is eltörpülne az élet más káros hatásai mellett (érzed mások cigifüstjét, kipufogógázt... na az tuti nem előnyös s még abból is sokat kibírsz úgy, hogy nem betegszel bele).
2017. okt. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!