Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol tudok kis mennyiségben...

Hol tudok kis mennyiségben ízesített cigit szerezni?

Figyelt kérdés
Neten néztem, hogy lehet rendelni ízesített cigarettát(főleg kókuszosat szeretnék), viszont azt írták 3 karton a minimum mennyiség amit rendelni kell. Nekem viszont 1-2 doboznál többre nem igen van szükségem. Tudnék vahol kisebb mennyiségben ízesített cigit venni?

2017. nov. 4. 17:22
 1/3 anonim válasza:
23%
dohanyboolt XD am ha e-cigit veszel akkor ahhoz lehet venni ízesített likvidet es abbol van kokuszos meg mangos meg ananaszos SŐT van csokis meg ilyenek XD rengeteg féle ízesítésű van és olcsó is
2017. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem mindenképpen hagyományos kell. Dohányboltokban meg nem árulnak ilyeneket. Csak mentolosat.
2017. nov. 4. 22:59
 3/3 anonim válasza:
Izesitett betiltottak nalunk... de lehet az egesz euban. Hol laksz? Mert igazabol annyit tudok mondani ra hogy kulfoldrol, es elsodlegesen Szerbia vagy Ukrajna tobbi hataros orszagban lehet be van tiltva
2017. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!