Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi idő az amíg egyáltalán...

Mennyi idő az amíg egyáltalán nem gondolok arra, hogy cigizni kéne?

Figyelt kérdés

1,5 évig dohányoztam, napi 15-20 szállal, kék Bondot szívtam.

1 hónappal ezelőtt megkaptam a fizetésem, és úgy voltam vele,hogy milyen szép kis összeg ez, és mennyit elb*szok cigire.

Volt még egy fél dobozom, és úgy voltam vele,hogy ezt elszívom, és befejeztem.

Így is lett, fájó szívvel nyomtam el az utolsó csikket is a nap közepén, aztán párszor kísértésbe estem, konkrétan be is mentem egy dohányboltba, majd rövid gondolkozás után kifordultam.

Sőt, úgy terveztem,hogy ha iszok a barátokkal, akkor party dohányos leszek, de még ennek is ellenálltam.

Viszont a mai napig úgy vagyok vele, hogy de jól esne most egy cigi, és ha nem is "kattogok", de vannak pillanatok amikor gondolok rá.

Ez el fog múlni valaha is?


Annyi a jó,hogy ha megérzem a cigi szagát, általában a "de büdös" az első gondolatom, de akkor is sóvárogva nézek néhány dohányzó emberre.(néha, nem mindig)

Egyáltalán nem érdekel a cigi egészségkárosító hatása, csak és kizárólag anyagi okok miatt tettem le, mert bár jól keresek, de havi 30 ezernek mindig van jobb helye is, mint elfüstölni.

Egyébként szerettem, és volt egy hangulata számomra, ez hiányzik nekem igazán.


2017. nov. 15. 15:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Igazából pedig azt szeretném, hogy napi 2-3 szálat szívok, de mivel így kezdtem, és 20 lett belőle, nem merek venni egy dobozzal, hogy majd beosztom....sőt attól félek,hogyha egyetlen 1 szálat elszívnék elölről kezdődne minden, az a szenvedés, az a sóvárgás, azt pedig nem bírnám, akkor feladnám és mennék a dohányboltba.
2017. nov. 15. 15:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Elfog múlni.
2017. nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én napi két doboz pirost szivtam, mégis elmúlt. Csak fejbe kell eldöntened, ami nálad még nem megy. Az a hangulat meg egyebek mindenkinél meg vannak, meg voltak.

Még most lehet hogy nem érdekelt a kárositó hatás, de mikor már érdekli az embert az már nagyon rossz. Akkor vannak látható , érezhető káros hatása a ciginek.

Én már krákogtam rendesen, reggelente majd megfulladtam. Azóta már biztos belehaltam volna a napi két dobozba. Plusz, nem is tellett volna sok mindenre sem a megmaradt pénzből, főleg kajára nem. Ez most havi 60000 ft lenne!!

Meg még néhány járulékos költség, ami nem kevés az sem. Biztos én is kipróbáltam volna az elektromos cigit is. Egyik haver mondja hogy már neki többe van mint 30 ezer . Az igaz hogy neki egy autón kivűl nincs semmije se, az anyjánál lakik. Én meg már felépitettem egy nagy házat.

Egy cégnél dolgoztunk mindig, kb egyformán kerestünk.

Úgy hogy a gondalatodat szépen elterelheted sokkal hasznosabb irányba.

2017. nov. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!