Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudtok olyan debreceni dohányb...

Tudtok olyan debreceni dohányboltot ahol sokféle pipadohány közül lehet választani?

Figyelt kérdés
Rendes, hagyományos pipához keresek pipadohányokat. Eddig a legtöbb helyen csak Óbestert és ennek különböző változatait tudták szolgáltatni. Én most egy különleges pipadohányt keresek: Stanwell Melange a neve. Ilyet a legtöbb dohányboltban nem árusítanak, ezért szerettem volna tőletek megtudni, hogy hol van olyan nemzeti dohánybolt Debrecenben ahol árusítanak sokféle pipadohányt. Előre is köszönöm! (Mielőtt bárki belekötne: nem egy pipából szívok többféle dohányt, hanem van több pipám is és amit most készülök venni ahhoz szeretnék Stanwell dohányt. :) )

2017. nov. 19. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A Pipaklub oldalán ezt a két boltot találtam, ha még működnek, akkor itt biztos betudod szerezni a számodra megfelelő dohányt:

[link]

2017. nov. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! De le kell írnom azt hiszem, hogy ahogy én láttam legalábbis kívülről az Á-Tabak megszűnt, mint Dohánybolt is. A másik pedig a Bagi tabak, nem lett dohánybolt, hanem ajándéküzletté alakult át, ahol még ma is lehet pipákat venni (onnan tudom, hogy én legutóbb is onnan vásároltam). Azonban a csapó utca-Liszt Ferenc utca sarkán lévő Nemzeti Dohányboltnak igen széles a pipadohány palettája! Nekem ma (a sokadik hely után...) ott sikerült beszereznem a kívánt a pipadohányt.
2017. nov. 20. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!