Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi kell egy e-cigi üzemeltetés...

Mi kell egy e-cigi üzemeltetéséhez?

Figyelt kérdés
Rendeltem apámnak e-cigit (Eleaf iCare 140) de mivel neki még nem volt én pedig nem dohányzom nem tudom hogy kell fenntartani? Olyanokra lennék kiváncsi hogy és milyen gyakran kell porlasztót cserélni ilyesmi :)

2017. dec. 10. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Attol fugg, mennyit szivja. Meg fugg a porlasztotol. Havonta egy biztos eleg, de legyen tatralek, mert van mikor hibas es 1-2 nap alatt vege. Ezenkivul meg kell ugye a liquid. Masra nincs szukseg
2017. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld :) és mikor megjön egyből lehet használni vagy kellenek előkészületek? Próbáltam utána járni és láttam hogy más fajtánál máshova is kell csorgatni liquid.
2017. dec. 10. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, mehet egybol. Eleg csak a tartalyba tenni es varni 2-3 percet. Ezalatt atitatodik a vatta a porlasztoban. Amit lattal az a turelmetlen verzio, olyankor cseppentenek a porlaszonal a vattahoz, hogy kevesebbet kelljen varni.
2017. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. dec. 10. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
E-liquid kell bele, nézel aromát, erősséget attól függően, hogy milyet és mennyit cigizik a vater. Porlasztót rendelsz hozzá (asszem 2-db jár hozzá alapból), nézd meg milyen jó bele. Ennyi. Később lehet ügyeskedni, hogy saját magadának keveri ki az e-liquidet (alapfolyadékból és aromából) így olcsóbb. A porlasztót meg majd kitapasztalja, mennyit használja stb. Lényeg, hogy ne égjen meg, legyen a porlasztóban lévá vatta mindig áátitatva folyadékkal, mert maskülönben megég és lehet cserélni. Ezért ha alacsony a liquidszint, utántülteni! :) + belelehet csöpögtetni nyugodtan egy keveset, de ahogy elöttem is írták, kb 10 percet pihenteted, kicsit megszívod kikapcsolva. Aztán mehet a menet. Sok sikert! :)
2017. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!