Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 1 szál cigi káros?

Napi 1 szál cigi káros?

Figyelt kérdés
Mellette rendszeresen sportolok, megvan a szükséges napi vitaminbevitel és egészségesen táplálkozok.. De ez a 1 cigi naponta jól esik.. Már 2 hete így csinálom és nem érzek rá vágyat hogy többet szívjak, és ha nem tudok szívni akkor meg belenyugszok.. Nem az a kérdés hogy rászokok e hanem hogy egészségesebb e mintha napi 1-2 dobozzal szívnák?
2017. dec. 11. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Annál egészségesebb, de attól még ez is káros
2017. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
20%

En ugy hallottam hogy ha elszivsz egy szál cigit,az harom nap után tisztul ki belőled

De ez nem biztos, csak mintha ezt hallottam volna

2017. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem egészséges és idővel nem lesz elég az 1 szál. Addig hagyf abba amíg nem szoksz rá. Pocsék dolog a tüdőműtét. Rettenetesen fáj.
2017. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.. Utolsónak írom, hogy amint már leírtam nem érzek rá vágyat.. Vagy ez nem rögtön alakul ki?
2017. dec. 11. 14:53
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Idővel több lesz.
2017. dec. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem kell több akkor nem értem azt az egyet is miért nem hagyod aztán kész?
2017. dec. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem rögtön alakul ki. Majd fogsz... addig hagyd abba amíg nem érzel vágyat. Már nem menő a cigi hanem ciki és drága is. Káros és büdös lesz a szád meg a ruhád tőle. Fúúuúj
2017. dec. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Delavega ***** válasza:
Hali! Ha még nem szoktál rá, "mert rá fogsz, és egyre több kel majd, mert érezni fogod a hiányát" addig hagyd abba míg tudod, vagy vegyél 1 olcsó e cigit, és használd azt, vagy azzal akár le is szokhatsz, én át tértem a nikotin rágóra, kicsit drágább, de napi 1szemmel el vagyok és nem kel több, jó kedvet ad ez is, mert dopamin szabadul fel a nikotin hatására, a nagy dohányzók mert azért boldogok, "általában de sokan nem tudják" mert a nikotin jó kedvet ad. Tapasztalat,de azt a pénzt amit a cigire költöttem annó, most másra hasznosabbra költöm, ha tudod hagyd el. :)
2017. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én sosem tapasztaltam a jókedvet tőle és azt sem, hogy a dohányosok boldogabbak volnának. Ha így lenne legalább volna értelme, de.semmi nincs. Csak egy drága nagyon rossz szokás. NE SZOKJ RÁ! Nagyon nagy butaság.
2017. dec. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Sokkal jobb ha naponta 1-t szívsz el, mint az hogy napi 2 dobozzal, de ettől függetlenül ugyanúgy okozhat súlyos betegséget, legrosszabb esetben tüdőrákot (igen akár napi egy szál is, mindenki máshogy reagál rá). A probléma ott kezdődik, hogy a légzőhám károsodása gyulladásos sejteket vonz a tüdőbe, krónikus gyulladás jön létre, sérül a csillózottság, nem ürül a nyák, úgy ahogy kéne. Ezek a stimulusok pedig előbb utóbb rákos sejtek kialakulásához vezetnek, kinél hamarabb kinél később. Jobb ha elhagyod hidd el :) lehet 80 évesen is vígan bagózhatnál, de inkább kerüld el, hogy 45 évesen rákkal diagnosztizáljanak. (Nem tudom hány éves vagy, random számokat írtam.)
2017. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!