Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E Cigi 2000 forintért? Lehetsé...

E Cigi 2000 forintért? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudnátok nekem mondani olyan magyar oldalt ahol lehet rendelni elektromos cigit 2000ft környékén vagy az alatt? Egybe kellene az egész akksival meg mindennel együtt, 1-1 darab. Liquid van. Valakinek valami ötlet?

2017. dec. 11. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebay max
2017. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán árulnak 2000-ért e-cigit. Esetleg dohányboltban a leggagyibb Ego-T van, de az is olyan 3-4-5 ezer forint körül mozog.
2017. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek általában patronos cigik, és nem biztos, hogy a saját liquidedet beletudod tölteni. Ezenkívül ennyi pénzért nem nagyon kapsz, ha kapsz is én 2x megnézném, hogy a számba veszem-e már csak a biztonságot tekintve. Fél arccal, nem lesz jó ízű a spórolás. :)
2017. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
eGO cigim már volt csak elveszett, azt anno az előző tulaja 3000ft-ért vette egy dohányboltban. Csak nem robban fel..
2017. dec. 12. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Maximum kínából tudsz szerezni 2000-ért, és bizony az robban, ha a hozzá adott töltőt használod. ;)

Miért akarsz ennyire olcsón szart venni?

2017. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ego AIO 6 ezerért van legolcsóbban, amit én láttam. Nemzetiben meg még lehet, hogy drágább. Lehet, hogy kifogsz valami akciót és akkor van olcsóbban. Én azt mondom vigyázz a hamisítványokkal (Ego-kat meg ezeket ugyhallottam szivesen replikázzák a kínaiak) és biztonságos forrásból vegyél, ne aluljáróból stb. Trafik talán annakmondható. Majd nézelődök neten, ha találok olcsót, írok. :)
2017. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Találtam 3000ft-ért Nemzetiben Vivo-t, szerintem tökéletes lesz. :D Köszönöm a tippeket!
2017. dec. 13. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!