Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik olyan gyógynövény,...

Létezik olyan gyógynövény, amit dohány módjára el lehet szívni?

Figyelt kérdés

Úgy rémlik, indiai boltban láttam olyan gyógynövényt vagy ilyesmit, aminek a leveleit be lehet tekerni, és el lehet szívni mint a cigit, -- de NEM DOHÁNY.

Tud valaki ilyesmiről?



2017. dec. 25. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen létezik. Mondjuk egyrész katasztrofális az íze, kb mintha száraz avart szívnál, másrészt ki tudja, nem károsabb-e mint a sima cigaretta.


Abban ugyanis tudjuk hogy mi van (borzasztóan káros), ebben meg fogalmunk sincs (vagyis a kevéssé károstól, a borzasztóan káros a négyzetenig terjedhet)

2017. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát ez igazán bíztató o.O


És hogy hívják ezt a növényt? Milyen néven keressek rá, mindenesetre?

2017. dec. 25. 14:25
 3/9 A kérdező kommentje:
Régi (6-8 éves) kérdések alatt a fekete üröm tea cigiként elszívását említik. Ezt bio boltokban, vagy ahol árulják, tudni fogják?
2017. dec. 25. 14:46
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Marihuána
2017. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké. :-) Gondoltam, evidens, hogy legális bio-cigire gondoltam :D
2017. dec. 25. 18:07
 6/9 anonim válasza:
A cigiben nem a dohany a karos, hanem az amikor mar eg!! A fustje, ha csak siman a dohanyt fogyasztanak akkor nem lenne karos! De mivel egesi folyamat jon letre, ezaltal karos lesz!
2018. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy simán dohányt? Mondjuk megfőznék teának?? Vagy elrágnák?
2018. jan. 11. 09:29
 8/9 A kérdező kommentje:
6.: Úgy érted, hogy a nikotin nem káros? Vagy úgy érted, hogy nikotin is csak az égéssel keletkezik? :D
2018. jan. 11. 13:34
 9/9 anonim válasza:
Azt nem tudom, de a tvben azvolt hogy maga a noveny nem karos!!
2018. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!