Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elvárható a barátomtól, hogy...

Elvárható a barátomtól, hogy ne cigizzen a lakásban, amikor én is ott vagyok náluk?

Figyelt kérdés

A családjában amúgy csak ő cigizik. Engem nagyon zavar, nekem csak apukám cigizett, de ő mindig kiment a házból, anyám meg is ölte volna, ha ottbent rágyújt.

Már régebb óta együtt vagyunk, és mondtam neki többször is, hogy zavar, főleg a szobájában, olyankor kimegy a fürdőbe, de az emeletről már nem menne le, mert ahhoz lusta. Vannak gyerekek is a házban (1 és 5 éves) és ezért lent a nappaliban ha ők is ott vannak, úgy cigizik, hogy a cserépkályhába tartja a cigit meg odafujja a füstöt. Kérdeztem tőle, hogy ha gyerekünk lesz esetleg akkor is így cigizne előtte. Azt mondta nem, de nem volt meggyőző.


2017. dec. 28. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen elvárható.
2017. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen, mondd neki, hogy zavar és addig fogja vissza magát.
2017. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

A legnagyobb taplóságok egyike nemdohányzó ember jelenlétében bagózni. Én ilyenért már küldtem el lányt is, hogy randin a kocsimban(!!!!) rágyújtott a megkérdezésem és a hozzájárulásom nélkül.


Úgyhogy még az is jogos elvárás lenne, hogy ne legyen büdös a szája amikor együtt vagytok.

2017. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Fú,én emiatt nem állok le bagóssal.Nem bírom az igénytelenséget.

Egyébként jogosan szólsz rá.

2017. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nem. Nem vagyok híve annak hogy itt most neki essek sablonos szövegnek, hogy "húú hát persze, hogy elvárható". Engem nem zavarna, nem tudok okot rá. Ettől a füsttől keveseben fulladtak meg mint a szennyvíz szagtól. Vízbe többen fulladtak.

Ugyanolyan joga van dohányozni mint nem dohányozni, különben nem olyan téma, hogy a többség (akik nem cigiznek) leszavazzák.

2017. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ede1219 ***** válasza:
69%

"Már régebb óta együtt vagyunk, és mondtam neki többször is, hogy zavar,"


Minek álltál össze vele, ha nem bírod a bagót?

2017. dec. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az otthonában, azt csinál amit akar
2017. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!