Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki rendelt már innen?...

Valaki rendelt már innen? Megbízható a bolt?

Figyelt kérdés
[link]

2017. dec. 28. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jó oldal, jót hallottam róla, én is innen tervezek rendelni majd.
2017. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, kb. másfél éve rendeltem innen, akkor megbízható volt, időben, pontosan szállítottak. De azóta bármit kinézek az oldalon, tankok, mod-ok hetekig "nem elérhető", "elfogyott" státuszban vannak, így máshonnan rendelek.
2017. dec. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mostanáb a joyetech evic primo, joyetech vtwo, sigelei, smok g-priv, vaporesso nebula készülékeket nézegettem, és még mindig nem rendelhetőek.

De úgy látom, hogy nagyon sok kezdő szett viszont újra rendelhető. Nagy készletválasztéka van, könnyen kereshetőek a termékek, postázás is korrekt volt, ár-érték arányban is elég jó.

2017. dec. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!