Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek hogy vannak...

Szerintetek hogy vannak növekvő sorrendben az alábbiak? Magyarul melyik cigi a legjobblegrosszabb? Kérlekírjatokminél többen (véleménytisnecsaksorrendet)! Nem akarok ezreseket kidobálni! Asorrendés egyébmegjegyzéseka"kiegészítés"résznél vannak!

Figyelt kérdés
1.Benson &Hedges silver 2.Benson& Hedges gold 3.Benson&Hedges black (fekete) 4.Marlboro touch 5.Marlboro core touch 6. Piros lucky strike7. Kék Dunhill 8.fekete Dunhill 9.Symphonia (piros (mivel csak az van):D Ja és ökörségeket, ledegradálásokat se antidohányostól se mástól nem kérek (ne fárasszák az ujjakkal akik ezt tennék!!) Normális válaszokat várok!!!

2017. dec. 30. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
Neked meg nincs jobb dolgod mint ilyen kérdéseket feltenni? Különben is nem mindegy kinek melyik jön be? Nem egy kocsi árába kerül egy doboz cigi, hogy ennyit vacilálj a vásárlással. Döntsd el te hogy melyik jön be neked legjobban, azt' szívjad azt. -.-
2017. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amiket én próbáltam nálam ilyen lenne a sorrend. Fekete Dunhill - Piros Symphonia - Piros Lucky Strike - Benson & Hedges Gold. A többit nem próbáltam, szóval azokat nem tudom értékelni.


Amúgy balról jobbra legjobbtól lefele.


Miért? Mert ízre ilyen sorrendben jöttek be, semmi más oka nincs.

2017. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!