Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik gyenge, ezenkívül kék...

Melyik gyenge, ezenkívül kék ciginek van a legjobb íze?

Figyelt kérdés
Értsd: fehér sopianae, fehér multi, ezüst marlbi, ezüst Lucky ( ha van olyan), és a többi, amit szerettek. Ugyanígy a kékekre.

2018. jan. 4. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kék multi dohány - cigit nem próbáltam belőle, viszont a dohányuknak van egy olyan aromája, amit egy másik gyártóéban sem érezni. A dobozos cigikbe eleve puffasztott dohány kerül, így semmi ízük sincs.
2018. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ezüst Marlbi gyenge, de egész jó ízű cigi. A kék Philip Morris sem rossz, egy próbát megér, van 100-as változata is. Kék multi dobozos is jó kis cigikeh. (Én mondjuk inkább az erősebbeket szeretem). Amik nekem személy szerint nem jöttek be a közepesből: arany Marlbi, kék Lucky.
2018. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kék marbi nagyon jó, az arany kicsit erősebb de az szerintem jobb, a kék multi hát gyengébb de ha ugy nézzük kezdésnek jó(én azzal kezdtem) Fehér szofinak semmi íze nincsen, szaga is kicsi(az mondjuk jó) de annyi baj van vele, hogy tüdőzs közbe mivel nincs szinte íze nem érzed mikor elég. Mentolos winstont tudom ajánlani. Annak íze is van, nem annyira büdös(azért érezni lehet)Nem annyira erős, de jó.
2018. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!