Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valami jó e-cigi, ami ár-érték...

Opauszki Balázs kérdése:

Valami jó e-cigi, ami ár-érték arányban jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni egy e-cigarettát, viszont nem tudom hogy milyet, mi lenne a jó, mi érné meg, stb..

Segítenétek-e választani nekem egyet jó ár-érték arányban?

Koszonom!



2018. jan. 16. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Eleaf iStick Pico - mod

Kanger subtank mini - tank

Sony 18650 vtc5 vagy vtc6 - akksinak


Subtank mini elèg univerzális, tudod használni egyből tüdős porlasztóval, vagy szájból tüdőbe, de van hozzá RBA fej is, ami szerintem a legegyszerűbb az RBA-k között. nem kell mindig porlasztót venni, csak huzal, vatta kell ès magad felújítod amikor kell, ráadásul kb 2-3 porlasztó árából megvan az 1 èvre a vatta ès a huzal.

Nekem a fenti szett van 2 ève. Ha tetszik valami új kipróbálom, de mindig ehhez tèrek vissza.

Egyszerű, viszonylag pici, nagy kapacitással.

2018. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szintén iStick Picot használok 2 éve, de a tankom Ego One Mega V2, benne CLR porlasztóval, ami egy nagyon egyszerűen felújítható porlasztó. Amit szeretek ebben a tankban, hogy érezhetően kompaktabb, mint más 4 ml-es tankok: a teljes cucc 11,6 centi a mod aljától a szipka hegyéig.


De a Subtank Mini is teljesen jó. Ha ezek egyikét veszed, hosszú évekig garantáltan nem lesz gondod rájuk.

2018. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kezdőszett elèg lenne neked ideiglenesen.

Joeytech Ego AIO

2018. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!