Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Subox mini ereszt?

Subox mini ereszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy kanger subox mini kitem egy subtank minivel és az lenne a bajom vele, hogy alul a levegőztetőnél folyik ki belőle a likvid, ha szívom! Próbáltam az rba kazánnal, valamint a sima occ fejjel is, de mindkettővel ugyanaz! Mit tudnék ez ellen tenni? Én a tömítőgyűrűre tippelek, de már én sem tudom! Válaszokat előre is köszönöm!

#e-cigaretta #Vape #Subox #suboxmini #subtankmini
2018. jan. 18. 18:11
 1/5 Molyember ***** válasza:
Pedig valami tömítés lesz, mert még bénázós tekerésnél sem folyik. Nem lehet, hogy csak nagyon rápörögtél, túl sokáig szívtad, és nagyon felmelegedett a liquid? Akkor megfolyhat, bár ilyet is csak olcsóbb tanknál tapasztaltam.
2018. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán szívtam túl, tegnap jött meg a kit, ma reggel észleltem ezt a jelenséget, mindenesetre köszi a választ! :)
2018. jan. 18. 20:16
 3/5 anonim válasza:

Hello! Írtam privátban is, de itt is megpróbálom.

Ugyan ez a baj nekem is, csak nekem subox mini-c elektromos cigim van. Valami ötlet?

2018. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kanger subox mini-c és a mini nem ugyan az

A subtank mini nem tölthető felülről, így kizárólag tömítés vagy gyári hiba lehet, esetleg porszem a tömítés alatt.

2018. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ugyanezzel a problémával küzdök! Subtank mini

a levegőztetőnél folyik ki a liquid maximum fél nap után

2018. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!