Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit éreznek az emberek ha...

Mit éreznek az emberek ha cigiznek, felszabadulnak, boldogabbak lesznek vagy miért csinálják?

Figyelt kérdés

2018. jan. 22. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Sokan azért cigiznek mert függők és elvonási tüneteik lesznek ha nem gyújtanak rá...


feszültek, idegesek lesznek!


egyébként én is cigiztem, és inkább rossz szokás volt.

ha haverokkal voltam és láttam, hogy ők is cigiznek akkor én is cigiztem.

ha itthon voltam 1 hétig akkor 1 hétig nem gyújtottam rá :)


De összességében nem sok élvezetet nyújt!

nem olyan mint a sör mert az legalább faszásan ellazít :)

2018. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kifogás, bármire lehet mondani, hogy megnyugszik tőle. Valaki piál, sportol, szexel stb.
2018. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értemm:D
2018. jan. 22. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:
A nagy többségüknek az maga a Nirvána.
2018. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Dehogy, semmit nem csinál a káros hatáson kivűl.

Először a csorda szellem miatt szivja mindenki, azt hiszi hogy milyen menő.

Aztán mire ráébred , már késő, rászokott mégha nem veszi is észre vagy nem akarja észre venni, bevallani se.

Már csak az állandó elvonási tünet miatt szivják, mert ez olyan függőséget alakit ki hogy ideges, remeg, zavarban van és rá kell neki gyújtani.

2018. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én élvezeti célból is, veszek valami jobb dohányt (mondjuk Golden Virginia), szépen betekerem ami szerintem önmagában egy kellemes procedúra ha már begyakorolta az ember :D az ízét sokkal jobban szeretem, mint a sima ciginek. Aztán ugye azért a dohánynak vannak kevésbé káros hatásai is, pl. csökkenti a mentális betegségek tüneteit, nyugtat, meg van egy kellemes bódító hatása. Nálam is van olyan hogy nem megyek sehova és akkor napokig nem cigizek, hétköznap is max. 1-2. Szóval nem csak az létezik hogy elszív az ember napi egy dobozzal, na az szerintem is nagyon durva és durván káros.
2018. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

6. Nem csak olyan létezik, de majd te is olyan leszel egy idő után hogy el fog menni az egy dobozzal, és nem fogod élvezni.

Kell szivnod minden áron, azt dogod érezni.

2018. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elég legyen annyi hogy koporsószeg:)
2018. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!