Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit lehet elszívni ami olyan...

Mit lehet elszívni ami olyan mint a fű de legális?

Figyelt kérdés

NEM AKAROK semmit szivni csak kiváncsi vagyok

Hallotam már a citromfüvet és a macskagyökeret is


2018. febr. 1. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Cigarettát, pipadohányt, vagy a farkamat, ha lány vagy.:)
2018. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz narkózni akkor keress valami más érdekes témát. Ha elhülyíteni akarod magad akkor meg előbb nézz utána, hogy milyen következményei lehetnek ha elkezded
2018. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kava kava tea, nem szívod, csak iszod. Fűhöz hasonló hatása van a legenda szerint, bár nekem még nekem csak a teához volt szerencsém.
2018. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvosi ziliz levelet
2018. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebbe most bele lehetne menni, hogy milyen kémiai anyagokat lehet szívni, amitől be lehet állni, ráadásul még legálisak is és életveszélyesek, ajánlom, hogy nézd meg YT-n a Kiskunmajsán forgatott interjúkat, az ottani lakosokkal.

Ha valami bódítószert akarsz, akkor ott az alkohol, még legális is, vagy a különböző erős fájdalomcsillapítók, amik ugyan vénykötelesek, de erősen bódítóhatásuk van.

Ha mindenképpen szívni akarsz, akkor a babérlevélről hallottam, hogy eléggé nyugtatóhatású.

De igazából egyiket sem ajánlom.

2018. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!