Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pár napja elkezdtem cigizni,...

Pár napja elkezdtem cigizni, egy nap kb 1-2 szált szívtam el. Azóta elkezdett fájni a torkom, sokszor be is rekedtem. A cigi hatása lehet és ha igen mit jelent?

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
igen, hogy ne csináld
2018. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Bssza a torkod a fust. Hozza lehet szokni, de jobban jarsz, ha meg most abbahagyod, mondom ezt dohanyoskent. Hidd el, egy ido utan semmi elvezet nincs benne, csak azert szivja az ember, mert nelkule minden baja van nelkule egy ido utan, de egy deka elvezeti erteke se lesz
2018. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Pfejj, de ciki vagy....
2018. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Ne szívd azt a sz**rt mert tüdő rákot okoz de gondolom.ezt tudod.mint mindenki más és még azt olvastam róla, hogy annyi kalóriát visz az emberbe hogy elhízik tőle.
2018. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
4# az pont fordítva van, a cigitől inkább girhes lesz az ember, leszokás után meg hajlamos lesz nagyon elhízni
2018. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
A cigi hatása. Nem jelent semmit.
2018. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Ha más is beleszívott, torokgyulladás is lehet. Sőt, akkor is ha nem. A dohányzás egyik kevésbé ismert hátránya az, hogy könnyebben nyelhetsz be légúti betegségeket, főleg gyulladásokat, pláne télen.


De igen, a füst is irritálhatja a torkod, főleg, ha új dohányos vagy. Ha hajlandó vagy folytatni és csak azért sem tennéd le, akkor válts cigit.

Nekem például a Marlboro touchtól száradt ki a szám és a torkomat is marta.


Ha lázad, hőemelkedésed lenne, akkor menj orvoshoz, mert akkor szinte biztos, hogy nem közvetlenül a cigi hibája.

2018. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És az utolsó válaszolonak: valaki után szívtam.
2018. febr. 4. 22:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Szervezetednek nem esik jól.
2018. febr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!