Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lassan 2 eve dohányzom napi...

Lassan 2 eve dohányzom napi 5-6 szalat mennyi ido lenne amig kitisztulna a szervezetem es tudom?

Figyelt kérdés
Le szeretnem tenni a cigit csaladi vitak es a sok gond miatt szoktam ra igaz nem jo kifogasokat keresni de csak igy tudtam levezetni a stresszt. Modszerek amik bevaltak leszokasnal? Erzem hogy faj a tudom faj a torkom allandoan leguti betegsegeim vannak az elmult fel evben szinte 3 hetente van torokfajasom es raadasul eleg draga dolg szoval szeretnek rola le mondani egyszer elhataroztam hogy letszem es 1 honapra sikerult de valahogy vissza szoktam nem birom ki nelkule..segitsetek legyszi 16/L

2018. febr. 10. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Rendelj elektromos cigit külföldről vannak elég olcsók és talán kevésbé ártalmas

Egyébként én egyik napról a másikra el döntöttem hogy nem cigizek és kész .csak így lehet leszokni

Esetleg mindig mikor érzed hogy rá gyújtanal inkább olyankor egyel meg egy db rágót

2018. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sportolj, hidd el hogy megvagy nélküle.
2018. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nakicsoda válasza:
én most sportolni kezdtem és ugy raktam le 2 hete. e cigit hagyd, ugyan ott vagy mint a cigivel csak azt majd le sem fogod tudni tenni mert finom. én 3 évet cigiztem, de már rohadtul ki voltam ábrándulva magamtól. drukkolok!
2018. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbálj kevesebbet szívni, csökkentsd mindig az adagot! Ha egy hónapra sikerült, akkor próbáld meg újra 1 hónapra vagy valamennyi időre!

A feszültség levezetésére próbálj találni más módszert. A sport tényleg jó, akár futás, úszás például, vagy küzdő sportok.

2018. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!