Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi idő után múlnak el...

Mennyi idő után múlnak el ezek a dohányzásos gondolatok?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete már nem gyújtottam rá meg minden, tök jól bírom, de mikor elgondolkodok valami hogy mit fogok csinálni, mindig betikkel a gondolat hogy "és akkor rágyújtok" pedig nem fogok, csak egyszerűen a megszokás hogy olyankor mindig rágyujtottam. Mennyi idő, mire nem fog ez folyamatosan bevillogni az agyamba?
2018. febr. 12. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! A hatodik héten járok, minden héten egyre ritkábban jelennek meg az ilyesmi gondolatok, talán heti 1-2 alkalommal, de akkor mosolygok egyet magamon, és megyek tovább.

De visszagondolva, talán második hét volt a legrosszabb, a harmadik már jóval elviselhetőbb, az ilyen gondolatokat már nem gondoltam ártalmasnak. Viszont csak azt tudom mondani, hogy légy erős! Három-négy hėt elteltével éreztem meg, mennyire helyes döntés volt letenni, pedig azelőtt fel sem tűnt, hogy nem kapok levegőt rendesen, nem érzem az ízeket/szagokat.

Ha megszólalnak a rossz gondolatok a fejedben, csak gondolj arra, hogy már hány napon túl vagy, nem érdemes eldobnod egy szál cigarettáért. :)

2018. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónapig tartott a durva rész... Csak a cigi járt a fejemben... Aztán egy hónap után elszívtam egy szálat és nem hittem el, hogy én ezért a szarért nyavajgok?
2020. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!