Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktaktok le a dohányz...

Hogyan szoktaktok le a dohányzásról?

Figyelt kérdés

2018. febr. 17. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Elszívtam az utolsó szálat. Viccen kívül. Majd meglátjuk, meddig bírom, eddig másfél hónap, és körül vagyok véve dohányosokkal.
2018. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tüdővérzéssel, a félelem az akkori élménytől erősebb volt mint maga a nikotin utáni vágy
2018. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sadykowich válasza:

Elhatároztam, hogy nem gyújtok rá többé. Csak ennyi.

Ez után kb. 2 évig majd megőrültem, ha megéreztem az illatát, azóta büdös és kifejezetten zavar a szaga.

2018. febr. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aaronb válasza:
2doboz felett naponta, néha 3 is elment.. próbálkoztam párszor eredménytelenül.Aztán átgondoltam és eldötöttem hogy tényleg lemondok nem csak próbálkozom.Elszivtam az utolsót, egy ideig hiányzott, azóta csak egyszer gyújtottam rá.Ennek már lassan 30éve.Valóban el kell döntened hogy le akarsz szokni, mert sokan csak próbálkoznak, de nem is igazán akarják.
2018. febr. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így van: akaraterővel - másképp nem megy.

Egyszer megfogadtam jan. 1-én, hogy abban az évben nem gyújtök rá - ez olyan jól sikerült, hogy az év végén meg már azt mondtam, hogy ha eddig megálltam, ezután miért gyújtsak rá? 5 és fél évig bírtam :-) (kezdetben összeraktam a pénzt, amit cigire költöttem volna és megvettem belőle olyan dolgokat, amire egyébként nem futotta volna: egy drága könyv, egy szép fülbevaló, stb.

Aztán a következő leszokásom, amikor megszületett a gyerekem (rövid időn belül egyedül maradtam) és nem volt pénz cigire - mivel a gyerek előrébb való, így jól megfontoltan letettem. ennek 18 éve és most már tuti, hogy nem fogok visszaszokni :-)

2018. febr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sosetom ***** válasza:

Leírni egyszerű, betartani már komoly feladat. :)

Lényegében eldöntöd (nem megpróbálod), hogy nem gyújtasz rá többet és kész.

Ami sokat segít ha rájössz milyen pótcselekvéssel segíthetsz magadon a kritikus helyzetekben. Nekem pl a heti 3 edzés bejött. 15 évig cigiztem.

2018. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!