Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elvonási tüneteket hogyan...

Elvonási tüneteket hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok 10 éve dohányzom...már milliószor próbáltam letenni (elektromos cigi, allen car, nikotinos spray) de fél nap után idegbajos leszek szédülök szétrobban a fejem...és hogy tovább tudjak dolgozni megint csak rágyújtok :@ ...baromi dühítő hogy nem tudom letenni...nem értem hogy lehetek ennyire gyenge :(

2018. febr. 24. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem félsz eléggé..
2018. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt nem is akarom megvárni...akkor már késő lenne :o
2018. febr. 24. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod egyből letenni próbáld meg fokozatosan.
2018. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért nem értem a helyzetet, mert az elvonási tünetek evidensen a nikotin megvonásának következményei. Nikotinos spray-vel és nikotintartalmú likviddel viszont be tudod vinni a szokásos adagot, tehát nem lehetnek elvonási tünetek.

Szerintem próbáld meg újból az e-cigit, kezdésnek valami jó erős löttyel, mondjuk 9-es vagy 12-es erősségűvel. És ugyanolyan időközönként "gyújts rá", mint a rendes cigivel szoktad, és ugyanannyi ideig is szívd.

2018. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Menj el hörgőtükrözésre. Utána tuti nem akarsz többet rágyújtani.
2018. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves #5! A dohanyzas nem csak nikotinbevitel hanem egy rutin, egy viselkedes, amely elvegzeset az agy jutalmazza. Ezert nem csak a nikotin, hanem a dohanyzas, mint viselkedes is szerepet jatszik. A cselekves, ami kozben lezajlik. Egyenlore en is az e cigit javaslom, ott meg van a hasonlo mozdulatsor, vagy nikotinos ragogumi, az csokkentene a szorongasod.
2018. febr. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy tuti módszerem. Évekig arany marlborót szívtam és ezt úgy megszoktam, hogy idővel már nem bírtam mást. Erre kaptam nagyfatertól egy karton Austint. Valami iszonyat szívhatatlan fos. De segített letenni a cigit. Ha rágondoltam felfordult a gyomrom... Így ma már nem gyújtok rá.
2018. márc. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!